اطلاعات جامع در زمینه کفسابی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 11 آبان 1395 در ساعت 16 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کفسابی همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، عبارت است از تمیز کرد و ساب زدن سطوح کف به منظور پاکسازی و هموار کرد این سطوح. در این بخش قصد داریم اطلاعات جامعی را در زمینه کفسابی ارائه دهیم.

کفسابی را می توان برای سطوح مختلف سنگی، چوبی ، بتن و غیره انجام داد هر کدام از این سطوح دارای روش خاص و ویژه ای برای کفسابی می باشند. در مقالات قبلی به صورت مفصل در مورد برخی از انواع کفسابی نظیر کفسابی پله، کفسابی سرامیکف کفسابی آشپزخانه و غیره توضیح داده شد.

نکته اول که در زمینه کفسابی باید به آن واقف باشیم، دستگاه ای تخصصی است که برای این منظور استفاده می شود. دستگاه های کفسابی معمولا به دو صورت تک فاز و سه فاز عرضه می شوند. هر یک از این نوع دستگاه ها باید در شرایط مخصوص به خود برای کفسابی مورد استفاده قرار بگیرند. زمانی که محل مورد نظر دارای برق سه فاز و آسانسور می باشد استفاده از دستگاه های سه فاز برای کفسابی توصیه می شود.

پس از کفسابی ، فاضلاب حاصل شده را نباید به سیستم لوله کشی در محیط هدایت کنید. دلیل این کار این است که موادی که به عنوان پساب از کفسابی حاصل می شوند دارای ساختاری هستند که پس از گذشت یک مدت سفت و محکم می شوند و می توانند موجب مسدود شدن سیستم لوله کشی در ساختمان شوند.

در هنگام خرید سنگ معمولا دو نوع سنگ وجود دارد، سنگ ساب خورد و سنگ خام. انواع سنگ خام ، ساب نخورده اند و در واقع پس از خرید نیاز است که ساب زده و کفسابی شوند. خرید سنگ خام می تواند در هزینه های نهایی شما صرفه جویی نماید.

و در نهایت نکته آخری که در زمینه کفسابی باید به آن توجه کنید، کفسابی کامل است که در مقالات قبلی به صورت مفصل توضیح داده شد. بنابراین اگر خواستار کفسابی کامل هستید باید توجه داشته باشید که حداقل 9 بار باید فرآیند کفسابی را انجام دهید. اگر از دستگاه های کفسابی استفاده می کنید بهتر است بدانید که هر دستگاه در طول یک روز معمولا قادر به کفسابی سطحی معادل 30 تا 40 متر می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :