فروش دستگاه کفسابی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 29 آبان 1395 در ساعت 17 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فروش دستگاه کفسابی : دستگاه کفسابی وظیفه پاکسازی ، یکنواخت سازی انواع کف پوش ( سنگ ، موزاییک ، سرامیک و... ) را عهده دار می باشد . دستگاه کفسابی با ویژگیهای خاص و به منظور پاکسازی سنگ از انواع آلودگی و در صورت نیاز از بین بردن شیار های بین سنگ ها و یکدست سازی و حذف پستی بلندی سنگ مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه سنگسابی را بر اساس وسعت کار و قدرت دستگاه انتخاب می کنند . برخی از دستگاه های سنگسابی در آن واحد وسعت بیشتری را برای سنگسابی در بر خواهند گرفت . در برخی از دستگاه های سنگسابی به منظور استفاده در محیط های بسیار بزرگ طراحی شده اند و برخی دیگر از دستگاه های سنگسابی به منظور استفاده در سالن ها و مکانهای کوچکتر طراحی شده اند . هر کدام از دستگاه های کفسابی مزایا و معایب خود را دارند .یکی از دستگاه های کفسابی بصورت دستی و بسیار کوچک بوده و به آسانی میتوان تمامی نقاط دور از دسترس کفسابی و پاسازی نمود .

دستگاه کفسابی

به عنوان مثال دستگاه کفسابی Expander RX 1000 تنها دستگاه کف سابی می باشد که دارای 6 دیسک ساب زن غیر خطی می باشد .این دستگاه کفسابی به منظور استفاده در مکانهای وسیع مانند سطح محوطه های بزرگ ، پارک ها  و به منظور یکپارچه سازی و پاسازی انواع سنگ ، موزاییک ، بتن ، سرامیک و... مورد استفاده قرا میگیرد .

دستگاه کفسابی

دستگاه اسکرابر مدل Ra 341 Floor scrubbing machine model  : این دستگاه نیز یکی از کفساب های بسیار با کیفیت ساخت سوییس بوده و مزایای متعددی دارد  . یکی از مزایای این دستگاه کفسابی ، کفسابی در گوشه های دیورا ها و کناره های دیوار میباشد ک ه هر دستگاه کفاسبی قادر به این کار نمیباشد . ظرفیت نگهداری آب در این دستگاه کفسابی 35 لیتر می باشد و قادر به جمع آوری آب ناشی از شستشو و آلوده تا 40 لیتر می باشد . یکی دیگر از مزایای این دستگاه کفسابی صدای کم و قدرت زیاد آن است .

دستگاه کفسابی

در برخی شرکت های تولید دستگاه کفساب به منظور راحتی کفساب و برای راحتی کفسابی در زمانهای طولانی  یک صندلی و چرخ هایی در زیر دستگاه کفسابی تعبیه کرد و ( مانند لیفتراک ) و کفساب با کنترلی بیشتر و آرامش بیشتر و دقت بالاتری عملیات کفسابی را انجام می دهد.

دستگاه کفسابی

یکی دیگر از دستگاه های کفسابی به منظور عبور از راهرو های باریک و مکانهایی همچون پله های برقی و... مورد استفاده قرار میگیرد .

در مقالات بعدی سعی میکنیم بیشتر در مورد انواع دستگاه کفسابی و ویژگیهای منحصر به فرد آنها توضیح دهیم

در قسمت فروش دستگاه کفسابی میتوانید ویژگیهای هر کدام از دستگاه سنگسابی و قیمت آنها را مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما .

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :