کفسابی آشپزخانه

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 11 آبان 1395 در ساعت 16 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از سطوحی که بیش از سایر نقاط در منزل و به ویژه در هتل ها و رستوران ها نیاز به کفسابی دارد، آشپزخانه است. از آنجایی که این محل دائما در معرض آلودگی های مختلف نظیر چربی ، رفت و آمدهای مکرر و غیره قرار دارد، کفسابی می تواند یکی از فرآیندهای اصلی برای تمیز کردن این محل ها باشد. کفسابی در آشپزخانه ها با سایر انواع کفسابی اندکی تفاوت دارد.

در اغلب موارد برای کفسابی سطوح مختلف در آشپزخانه از مواد شوینده شیمیایی استفاده نمی شود و یا میزان استفاده از این مواد در این نوع کفسابی بسیار کم است. زیرا آشپزخانه محل تهیه غذا و نگهداری مواد خوراکی می باشد و استفاده از مواد شیمیایی می تواند به این مواد آسیب برساند و در نهایت ایجاد بیماری و مشکل نماید.  

یکی دیگر از تخصص های شرکت خدماتی کفسابی ، کفسابی آشپزخانه است که به صورت کاملا اصولی و با رعایت نکات بهداشتی انجام می شود. ما در شرکت خدماتی کفسابی تمام خدمات مربوط به این فرآیند در محیط های مختلف نظیر کفسابی هتل ، کفسابی آشپزخانه ، کفسابی اداری و غیره را ارائه می دهیم. علاوه براین کفسابی سطوح مختلف به مانند کفسابی سرامیک ، کفسابی مرمر و غیره نیز از خدمات تخصصی شرکت کفسابی محسوب می شود.

برای بهره مندی از خدمات مختلف ما در زمینه کفسابی ، به ویژه کفسابی آشپزخانه می توانید با کارشناسان ما در شرکت خدماتی کفسابی در تماس باشید علاوه بر این هزینه های کفسابی را نیز می توانید از مشاوران ما بپرسید. نحوه قیمت گذاری خدمات کفسابی بسته به نوع سطوح و متراژ سطح مورد نظر متفاوت است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :