کفسابی ساختمان نوساز

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 11 آبان 1395 در ساعت 16 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کفسابی را می توان به روش های مختلف و با استفاده از دستگاه های گوناگون کفسابی انجام داد. این فرآیند خدماتی برای سطوح و سازه های مختلف، به صورت متفاوت انجام می شود و از این رو برای کفسابی هر یک از سطوح باید از روش مخصوص استفاده کرد. البته کفسابی و به عبارت ساده تر کفشویی ابتدایی را تمام افراد می توانند انجام دهند. اما برای کفسابی کامل و اصولی باید از شرکت های خدماتی کمک بگیرید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد کفسابی در ساختمان های تازه ساخته شده و نوساز برای شما همراهان همیشگی ارائه دهیم. امیدوار هستیم بتوانید از این نکات نهایت استفاده را داشته باشید.

برای کفسابی ساختمان های نوساز ابتدا باید سطوح کف و همچنین بخش هایی از دیوارهای ساختمان را قبل از رنگ زدن با به کارگیری دستگاه های مخصوص کفسابی ، ساب بزنید. ساب در این مرحله باید از نوع ساب زبر و به تعداد دو یا سه بار باشد. پس از طی این مرحله باید اقدام به رنگ زدن و نقاشی ساختمان نمایید. پس از بتونه و رنگ کاری باید صبر کنبد تا زمانی که رنگ اعمال شده، به کلی خشک شود.

پس از خشک شدن رنگ زمان کفسابی فرا می رسد. این کفسابی در واقع کفسابی نهایی است که باید به صورت کامل و اصولی انجام شود. لازم به ذکر است که کفسابی در مرحله آخر به منظور ممانعت از ورود آسیب و صدمه به دیوار و همچنین قرنیز ها انجام می شود. اگر در حال ساخت یک ساختمان هستید و تمایل به کفسابی دارید، می توانید با کارشناسان ما در شرکت خدماتی کفسابی تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به کفسابی اصولی ساختمان نوساز شما بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و زمان انجام کفسابی از طریق فرم تماس با ما ، با مدیریت در ارتباط باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :