کفسابی تراورتن

شرکت ما ارائه کننده خدمات کفسابی تراورتن به شما هموطنان گرامی می باشد.

ما کفسابی تراورتن را به بهترین شکل و با تکیه بر استادکاران مجرب و دستگاه های پیشرفته خود به استاندارد ترین شکل ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام خواهد داد.

سنگ تراورتن از انوع سنگ های آهکی می باشد و غالبآ در چشمه های آب گرم و با عبور آب گرم از لایه های سنگ ها به وجود می اید و از سنگ های مناسب و محبوب برای استفاده در ساختمان سازی می باشد.

شرکت ما با دارا بودن پرسنل مجرب و متعهد خدمات کفسابی تراورتن را به شما ارائه می دارد و با استفاده از لقمه های مناسب برای این سنگ بدون صدمه به سنگ تراورتن سطح آن را کاملآ شیشه ای می کند.

کفسابی تراورتن

بهتر است بدانید سنگ تراورتن به علت داشتن حفره هایی درون خود خاصیت عایق بودن در برابر حرارتی و صدا را داراست. البته بهد از انجام مراحا نصب با کفسابی تراورتن باید این حفره ها را پر نمود زیرا به مرور زمان این حفره ها موجب فرسایش سنگ می شوند، از این رو کفسابی تراورتن بسیار مهم می باشد و عمر این سنگ را افزایش می دهد.

دلیل دیگر کفسابی تراورتن جذب آب نسبتا بالای این سنگ است که هم موجب فرسودگی و هم موجب کثیفی این سنگ می شود ولی با کمک کفسابی این مورد رفع شده و سنگ دارای سطحی صاف و صیقلی شده و خیلی دیرتر کثیف می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :