کفسابی محل کار

کفسابی محل کار شما تخصص ماست، شرکت ما با انجام بسیاری پروژه در ادارات و ارگان‌های مختلف آماده عقد قرارداد با شما هم‌وطنان گرامی می‌باشد.

کفسابی محل کار مقداری با کفسابی منازل متفاوت است زیرا در محل کار تردد بیشتر و همچنین به دلیل استفاده دز میز و غالباً صندلی‌های اداری فرسودگی کف‌پوش بیشتر شده و امکان دارد در سطح آن ناهمواری‌هایی ایجاد گردد. بهتر است برای کفسابی محل کار ابتدا از لقمه 46 برای رفع پستی بلندی استفاده کرد و سپس  از لقمه شماره 60 استفاده نمود و در ادامه از 3 لقمه 120 و در انتها از لقمه‌های 600 800  استفاده کرد البته اگر مشتری نیاز به کف‌پوشی کاملاً براق داشت می‌توان از لقمه‌های ایتالیایی بعد از مراحل فوق استفاده نمود.

کفسابی محل کار

در کفسابی محل کار می‌بایست با اطلاعات کافی از مساحت محل و قابلیت‌های متفاوت دستگاه‌های کفسابی دستگاهی مناسب برای آن انتخاب نمود تا در انتها کیفیت آفت نکند، همچنین با شناخت نوع کف‌پوش باید لقمه‌هایی متناسب با نوع آن را انتخاب نمود تا بهترین کیفیت را به ارمغان آورد.

به دلیل تردد زیاد در محل‌های کار استفاده از خدمات کفسابی محل کار به صورت دوره‌ای موجب می‌شود که عمر مفید کف‌پوش شما بالا رفته و زیبایی آن دوچندان گردد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :